from ₺0,00
Rezervasyon Yap

BATI KARADENİZ TURU

Oylanmamış

Süresi

2 Gün 1 Gece

Tur Tipi

Özel Tur

Grup Sayısı

Sınırsız

Diller

Türkçe

Genel Bakış

GÖRECEĞİMİZ YERLER

BEYPAZARI / İNÖZÜ VADİSİ /NALLIHAN KUŞ CENNETİ /ABANT /GÖLCÜK /BOLU /SAPANCA /MAŞUKİYE /KURTKÖY /ORMANYA  HOBİT EVLER

ÜLKEMİZİN OKSİJEN ORANININ EN BOL OLDUĞU CENNET KÖŞELERİNDEN BİRİ OLAN BATI KARADENİZ GÜZELLİKLERİ İLE KONUKLARINA GÖRSEL BİR ŞÖLEN SUNMAKTADIR.BU GÖRSEL ŞÖLENİ GEZİ OTOBÜSÜ KALİTESİYLE UNUTAMAYACAĞINIZ TURLAR LİSTESİNDE OLACAKTIR.

KONAKLAMA / BİR GECE OTEL KONAKLAMA

Tur planı

Hepsini genişlet
1. Gün

SİZ DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZLE BELİRTİLEN SAATTE TOPLANARAK GEZİ OTOBÜSÜ NİĞDE TURUNA BAŞLIYORUZ. KEYİFLİ GECE YOLCULUĞUMUZUN ARDINDAN SABAHIN İLK IŞIKLARIYLA BİRLİKTE İNÖZÜ VADİSİ'NDE OLUYORUZ. İNÖZÜ VADİSİ ROMA DÖNEMİNDEN KALMA KAYA MEZARLARINI MUHTEŞEM DOĞA GÜZELLİĞİ İLE KİRMİR ÇAY KENARINDA BULUNAN ÇEŞMELİ BAĞ RESTORANTTA, SERPME KÖY KAHVALTISI İLE GÜNE BAŞLAMANIN KEYFİNİ YAŞIYORUZ.
DAHA SONRA BEYPAZARI, MERKEZE HAREKET EDİYORUZ. BEYPAZARI KONAKLARI, YÖRESEL ÜRÜNLERİ, GÜMÜŞÇÜLER ÇARŞISINI GEZİYORUZ. BÖLGEDE TARİHİ BEYPAZARI EVLERİNİN FOTOĞRAFLARINI ÇEKEBİLİR YÖREYE ÖZGÜ HEDİYELİK EŞYALAR ALABİLİRSİNİZ.
YOLCULUĞUMUZ DEVAM EDİYOR. SONRAKİ DURAĞIMIZ NALLIHAN KUŞ CENNETİ, ÜLKEMİZİN ÖNEMLİ KUŞ ALANLARINDAN BİRİDİR. FOTOĞRAF ÇEKİMLERİMİZİ TAMAMLADIKTAN SONRA ABANT’A HAREKET EDİYORUZ. BOLU İL SINIRLARI İÇERİSİNDE BULUNAN DÖRT MEVSİMDE DÖRT AYRI GÜZELLİKTE DOĞA HARİKASI TERTEMİZ HAVASI BOZULMAMIŞ GÜZELLİĞİYLE DOĞA HARİKASI ABANT GÖLÜNE ULAŞIYORUZ. GÖL ÇEVRESİNDE ÇOK GÜZEL FOTOĞRAFLAR ÇEKEBİLİR, FAYTONLA GÖL ETRAFINI GEZEBİLİR, KÖY ÜRÜNLERİNİN SATILDIĞI PAZARDA ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ. TABİAT PARKI ZIYARETÇİ EVİNİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.
ABANT GÖL KENARINDA ALACAĞIMIZ ÖĞLE YEMEĞİNİN ARDINDAN GÖLCÜK'E HAREKET EDİYORUZ. DOĞASIYLA VE ŞİRİN GÖRÜNTÜSÜ İLE KARTPOSTALLIK KARELERE EV SAHİPLİĞİ YAPAN, MUHTEŞEM ÇAM ORMANLARININ İÇERİSİNDE YER ALAN OKSİJEN DEPOSU GÖLCÜK'TE HER DAİM ANI OLARAK SAKLAYACAĞINIZ FOTOĞRAFLAR ÇEKEBİLİR, BÖLGEDE BULUNAN CAFELERDE DİNLENEBİLİRSİNİZ.
GÖLCÜK TURUMUZU DA TAMAMLADIKTAN SONRA TATLI BİR YORGUNLUKLA OTELİMİZE GEÇİYORUZ.
KONAKLAMA: BOLU

2. Gün

SABAH KAHVALTISININ ARDINDAN OTELDEN AYRILARAK, AŞIKLAR DİYARI MAŞUKİYE’YE GİDİYORUZ. İLK DURAĞIMIZ ŞELALELER BÖLGESİ.
BU BÖLGEYİ EN GUZEL ATV TURLARINA KATILARAK KEŞFEDEBİLİRİZ. ATV TURLARI İLE KARTEPE'YE ÇIKABİLİR, KUŞBAKIŞI SAPANCA GÖLÜNÜ VE KÖRFEZİ SEYREDİP FOTOĞRAFLARLA ÖLÜMSÜZLEŞTİREBİLİRİZ. TURA KATILMAYAN MİSAFİRLERİMİZ BÖLGEDE ALIŞVERİŞ YAPABİLİR ZIPLAYAN YADA DİĞER AKTİVİTELERE KATILABİLİRLER. BELİRTİLEN SAATTE TOPLANDIKTAN SONRA ORMANYA'YA HAREKET EDİYORUZ. DÜNYANIN ÜÇÜNCÜ, AVRUPA’NIN EN BÜYÜK DOĞAL YAŞAM ALANI OLMA ÖZELLİĞİNE SAHİP OLAN ORMANYA DOĞAL YAŞAM PARKINDA HAYVANAT BAHÇESİ, VAHŞİ YAŞAM ALANI, HOBİT EVLERİ GİBİ NOKTALARIN GEZİLMESİ VE SERBEST ZAMANIN ARDINDAN KURTKÖY’E HAREKET EDİYORUZ. MUHTEŞEM BİR GUZELLİKTE DOGALLIĞINI KORUMUŞ KÖYDE GÖNÜL SOFRASINDA OĞLE YEMEĞİMİZİ YİYORUZ. AYRILMAK İSTEMEYECEĞİMİZ BU YERDEN SAPANCA’ YA GİTMEK İÇİN YOLA ÇIKIYORUZ. SAPANCA GÖL KENARINA ÇAYLARIMIZI YUDUMLAYIP FOTOĞRAFLAR ÇEKEBİLİRİZ. GÜNÜN TATLI YORGUNLUĞUNU SAPANCA GÖL KENARINDA GİDERDİKTEN SONRA DÖNÜŞ YOLCULUĞUMUZA GEÇİYORUZ.
BİR SONRAKİ GEZİ OTOBÜSÜ TURUNDA BULUŞMAK ÜZERE VEDALAŞIYORUZ.

Dahil / Hariç

 • TURA DAHİL OLAN HİZMETLER :
 • LÜKS ARAÇLAR İLE ULAŞIM
 • GEZİ OTOBÜSÜ REFAKAT HİZMETİ
 • PROFESYONEL REHBERLİK
 • SEÇKİN OTELLERDE KONAKLAMA
 • SEYAHAT SİGORTALARI SABAH VE AKŞAM YEMEKLERİ
 • DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • KİŞİSEL HARCAMALAR
 • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • ÖĞLE YEMEKLERİ
 • YEMEKLERDE ALINAN İÇEÇEKLER

Turun Konumu

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
Dayalı 0 yorum
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Korkunç
0
Toplamda 1 -0 / 0 gösteriliyor

Bir değerlendirme yazın

Created with Sketch.
başlayan ₺0,00

Bunu da beğenebilirsin