from ₺0,00
Rezervasyon Yap

KARADENİZ RÜYASI

Created with Sketch. Karadeniz
Oylanmamış

Süresi

5 GÜN, 3  GECE

Tur Tipi

Özel Tur

Grup Sayısı

Sınırsız

Diller

Türkçe

Genel Bakış

3  GECE 5  GÜN KARADENİZ TURU

Karadeniz turu organizasyonumuza özel gezi otobüsü Tur Otobüsü ile başlıyoruz.

Tur planı

Hepsini genişlet
1. Gün
1. Gün

Belirtilen saatte toplanarak güzel keyifli bir gece yolculuğuna başlıyoruz.

2. Gün

BOZTEPE GİRESUN KALESİ, ATATÜRK KÖŞKÜ, GÜMÜŞ ATÖLYESİ, SÜMELA MANASTIRI, AYASOFYA, HAMSİKÖY
Keyifli bir gece yolculuğun ardından sabahın ilk saatlerinde orta Boztepe’ye varıyoruz. Boztepe‘de muhteşem bir Karadeniz manzarası eşliğinde kahvaltımızı alıyoruz (ekstra). Kahvaltımızın ardından Giresun Kalesini ve Giresun Adasını panaromik olarak gördükten sonra Akçaabat’a geçiyoruz. Öğle yemeği kısa molanın ardından Rum Ermeni taş işçiliğinin en güzel örneklerini görebileceğimiz Atatürk Köşkü’nü ziyaret ediyor ardından Ayasofya‘yı görüyoruz. Daha sonra Trabzon’a özgü gümüş işlemeciliği ve kazaziye sanatını görebileceğimiz takı ve ev ürünlerini sunan gümüş atölyesinde alışveriş molası veriyoruz. Akabinde Sümela Manastırı için milli parka giriş yapıyoruz. Sümela Manastırını gördükten sonra dünyaca ünlü lezzetlerinden olan Hamsi Köy sütlacını tatmak için Zigana Dağı’na çıkıyoruz. Akşam yemeği ve dinlenmek için otelimize hareket ediyoruz.

3. Gün

UZUNGÖL, ZİLKALE, PALOVİT ÇİNÇİVA, AYDER YAYLASI, GELİNTÜLÜ ŞELALESİ, HORON DÜZLÜĞÜ
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından çiçek kokularına bürünmüş, adeta cenneti andıran manzarasıyla ünlü Uzungöl ’e gidiyoruz. Uzun Göl’de vereceğimiz serbest zamanın ardından Çat Vadisi Çinçiva Köprüsü Şenyuva Köyü Zil Kale Palavit Şelalesi gezilerimiz için Çamlıhemşin ‘de minibüslere geçiyoruz.
Bu gezilerimizi tamamladıktan sonra Ayder Yaylası’na geçiyoruz. Ayder Yaylasında bulunan Gelin Tülü Şelalesi ve Horon Düzlüğü gezilerimizi tamamlayıp meşhur balcı Sefer’de közde yapılmış Türk Kahvesi içebilirsiniz. Burada biraz zaman geçirdikten sonra Ayder Yaylasındaki otelimize dinlenmek için geçiyoruz.

4. Gün

ÇAY FABRİKASI, SÜRMENE BIÇAKÇISI, TARİHİ MEMİŞ AĞA KONAĞI, ORDU, ÇOTANAK FINDIK
Sabah alacağımız kahvaltının ardından Sürmene’ye doğru yola çıkıyoruz. Çay Fabrikasında çay üretimini yerinde görerek kısa bir çay molası veriyoruz. Daha sonra Sürmene Bıçakçısı’na uğruyoruz. Ardından yöre halkı tarafından üretilen gerçek tereyağı ve peynirin bin bir çeşidini görebileceğimiz Memiş Ağa Konağı‘na gidiyoruz. Nefis tadımlıkları tattıktan sonra alışverişimizi tamamlayıp öğle yemeği için restoranımıza geçiyoruz. Öğle yemeğinden sonra fındığın anavatanı Ordu Çotanak Fındık Fabrikası’na alışveriş için uğruyoruz. Daha sonra otelimize giderek dinlemeye geçiyoruz.

5. Gün

SAMSUN, ONUR ANITI, BANDIRMA VAPURU, AMAZON KÖYÜ, AMİNOS TEPESİ
Sabah alacağımız kahvaltının ardından Samsun Belediye Parkı’nda Mustafa Kemal Atatürk ‘ün şehre ilk çıktığı Onur Anıtı’nı ziyaret ediyoruz. Atatürk ‘ün Millî Mücadeleyi başlatmak için 19 Mayıs 1919‘da 18 arkadaşı ile birlikte Samsun’a geldikleri Vapur Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Akabinde Amazon Köyüne gidiyoruz. Amazon Köyü eski adıyla Baruthane Tepesi ve buradaki serbest zamanın ardından Aminos tepesine çıkıyoruz. Akşam saatlerinde turumuzu tamamlayarak Niğde’ye dönüş yoluna geçiyoruz.
Mutlu anılarla tamamladığımız turumuzu keyif ve eğlence dolu yolculuğumuzla tamamlayarak bir dahaki Gezi Otobüsü turunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Turlara Neden Gezi Otobüsü ile Katılmalısınız?
Turlara Neden Gezi Otobüsü ile Katılmalısınız?

Tur organizasyonlarımızda ekibimiz sizler için tur araçlarını özenle kontrol eder ve tura hazırlar. Araç içi ikramlardan, bölgede alacağınız öğle yemeğine kadar aylar öncesinden planlamalar yapılır ve sizin için hazırlanır. Bölgenin en profesyonel rehberleri eşliğinde geziler tamamlanır. Turlar organize edilir, mola yerleri seçilir. Araçlarımızda çalacak müziklere kadar müdahil olunarak en iyisi sizler için hazırlanmaya çalışılır. Tercih sebebi olmamız için fark yaratmamız gerektiğinin farkındayız. Sabah Niğde'nin yol güzergahı üzerinde bulunan ilçelerden hareket avantajı sağlayarak size daha kolay bir ulaşım sağlıyor ve sizleri kusursuz operasyonlarımızda aramızda görmek istiyoruz. Gezi Otobüsü ile gezeceğiniz yerleri daha bir güzel göreceksiniz.

Dahil / Hariç

 • Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Özel Tur Araçları İle Ulaşım
 • Araç içi kahvaltı
 • Öğle Yemeği (Seçenekli Satış)
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Milli Park Giriş Ücretleri
 • Programda Belirtilen Geziler
 • Gezi Otobüsü Refakati
 • Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Kişisel Harcamalar
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Öğle Yemeği (Opsiyonel)

Turun Konumu

Created with Sketch. Karadeniz

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
Dayalı 0 yorum
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Korkunç
0
Toplamda 1 -0 / 0 gösteriliyor

Bir değerlendirme yazın

Created with Sketch.
başlayan ₺0,00

Bunu da beğenebilirsin